• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Берліні на протестах на підтримку Палестини затримали 59 осіб: 93 поліцейських постраждали

У Берліні (Німеччина) на демонстраціях на підтримку Палестини, яка бере участь у збройному конфлікті з Ізраїлем, виникли зіткнення їх учасників з поліцією. 59 протестувальників затримали, постраждали 93 правоохоронця

Протести в Берліні
Протести в Берліні / DPA
Реклама на dsnews.ua

За повідомленням поліції, на суботньому мітингу, проведеному в берлінському районі Нойкельн, в цілому 59 осіб були заарештовані за грубе порушення громадського порядку, серйозний напад, напад на співробітників правоохоронних органів і спроби звільнити затриманих, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Звинувачення були предʼявлені ще 150 людям.

Близько 900 співробітників сил безпеки були задіяні під час чотирьох зареєстрованих мітингів протесту проти військових дій Ізраїлю в секторі Газа. За два дні, за даними поліції, постраждали 93 правоохоронців.

В одному випадку насильство спалахнуло після того, як поліція розігнала збори, тому що, як повідомляється, було допущено порушення коронавірусних правил. Протестувальники відмовилися розійтися і закидали поліцію камінням, пляшками і петардами, у відповідь поліцейські застосували перцевий балончик.

У місті Дуйсбург пропалестинських демонстрація з сотнями учасників була розігнана через ризик порушення заходів по боротьбі з коронавірусом.

Поліція повідомила, що на запланований захід перед головним вокзалом прийшло до 700 осіб. Оскільки керівник зборів не міг гарантувати дотримання необхідної дистанції, поліція достроково припинила демонстрацію.

Як писала "ДС", в даний час між Ізраїлем і сектором Газа тривають бойові дії. Вони були викликані зіткненнями в мечеті Аль-Акса в Єрусалимі між палестинцями та ізраїльською поліцією.

У ніч на неділю, 16 травня, палестинський рух ХАМАС продовжив обстріли ізраїльської території, війська Ізраїлю відповідали ударами. ВПС Ізраїлю знищили будинок лідера політичного крила угруповання ХАМАС. Жертвами авіанальоту стали 33 людини. Таким чином, ця атака стала найбільш смертоносною в ході поточного загострення.

З сектора Газа по Ізраїлю було випущено 2900 ракет. За тиждень ескалації були вбиті 149 палестинців і 10 ізраїльтян.

Рада ЄС та Рада безпеки ООН скликають екстрені засідання через конфлікт в секторі Газа.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua