• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Білорусі держканал показав кадри "замаху" на пропагандиста Лукашенка Азарьонка: знайшли "український слід" (ВІДЕО)

Білоруський телеканал СТВ показав кадри, на яких нібито зазіхають на життя місцевого пропагандиста Григорія Азарьонка. Замах планували за допомогою пістолета, який нібито привезли з України

Григорій Азарьонок
Григорій Азарьонок / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відеоролик розміщений на YouTube-каналі СТВ, передає "ДС".

Так, голос за кадром стверджує, що Азарьонок "в момент нападу чинить активний опір".

Напередодні самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на урочистих зборах на честь Дня незалежності республіки, розповів про "спробу вбивства" Григорія Азарьонка, уточнює БелТА.

"Пістолет був привезений з України і захований в схованці в Гомельській області, як і інші прилади (тепловізори та інше), які використовувалися при спробі підірвати Вілейську станцію звʼязку Російської Федерації з військово-морським флотом в Атлантиці", — заявив Лукашенко.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі висунув Україні та ще ряду країн звинувачення в нібито створенні в країні "сплячих" "терористичних осередків".

Відзначимо, українському глядачеві Азарьонок став відомий в березні. На самому початку однієї з програм він повідомив, що її позаплановий випуск "буде присвячений Україні — країні жебраків, вимираючого народу і Гордонів при владі". Після цього в ефір "в кращих традиціях" кремлівської пропаганди була дана нарізка з військовими кадрами, зробленими на Донбасі. Примітно, що обстріл російськими бойовиками Маріуполя в січні 2015 року білоруська пропагандисти представили як обстріл з боку ЗСУ. Такій же маніпуляції піддалися кадри з обстрілом автобуса в Волновасі, який здійснили терористи "ДНР".

Крім того, Азарьонок своєрідно прокоментував підсумки пісенного конкурсу "Євробачення-2020", який проходив в травні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua