• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Болгарії відмовилися від нового локдауна: "люди не хочуть"

Органи охорони здоров'я Болгарії не будуть вводити новий жорсткий карантин, оскільки, незважаючи на величезну кількість жертв коронавірусу в країні, "люди цього не хочуть".

Костадін Ангелов
Костадін Ангелов
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоров'я і кандидат в депутати від правлячої партії ГЕРБ Костадін Ангелов, передає "ДС" з посиланням на Європейська правду.

Судячи з усього, на рішення уряду з приводу третьої хвилі пандемії вплинули парламентські вибори 4 квітня.

"Ми не готові до нового карантину не тому, що він не виправданий з медичної точки зору, а тому, що люди не готові. Неможливо вводити заходи там, де люди не вірять в ці заходи. Йдеться не про видання наказу, а про забезпечення його виконання", — сказав міністр охорони здоров'я.

Болгарія в даний час стикається з найбільшою кризою COVID-19, коли рівень смертності збільшується на 53% щотижня, а рівень зараження в середньому становить 3000 нових випадків в день.

З початку пандемії померли близько 11 000 болгар, що можна порівняти з рівнем смертності у Великйій Британії. Однак уряд як і раніше відмовляється посилювати обмеження.

Нагадаємо, станом на ранок 12 березня (за київським часом) загальна кількість випадків зараження коронавірусом в світі досягла 118 569 219.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua