• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Франції посилили карантин через новий спалах коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

У кількох регіонах Франції посилили карантинні обмеження у зв'язку з ростом захворюваності на коронавірус

Про це пише французьке видання Le Figaro, передає "ДС".

Так, карантин посилений в регіоні Буш-дю-Рон, центром якого є Марсель. Рівень захворюваності перевищив 312 на 100 000, що в три рази перевищує поріг попередження.

У 27 муніципалітетах носіння маски буде обов'язковим весь день (з 6 ранку до 02:00 ночі) і всюди. Для літніх людей активований план того ж типу, що й під час аномальної спеки, зі щоденними телефонними дзвінками і доставкою їжі. У будинках для людей похилого віку дозволено тільки одне відвідування родичами в день. Як і раніше, бари і ресторани мають закриватися не пізніше 00:30. Влада обіцяє набагато частіші адміністративні закриття, якщо ці правила не будуть дотримуватися. Повсюдно в Марселі заборонено продаж алкоголю після 20:00, а також музика на дорогах загального користування.

Також скасовуються різні заходи, в тому числі ярмарок в Марселі, який мав пройти з 25 вересня по 5 жовтня.

У Бордо і його мегаполісі також вводяться карантинні обмеження. Зокрема, заходи типу ярмарків і блошиних ринків, студентських вечірок будуть заборонені, на приватних заходах можуть збиратися не більше 10 осіб. У барах і ресторанах тепер заборонено вживання їжі на місці, і буде посилений контроль. Заборонені зборів більше 10 чоловік в парках, садах, а також на набережних Бордо. Будуть закриті спортивні роздягальні, припинені шкільні поїздки. У будинках для людей похилого віку відвідування обмежуються двома людьми на тиждень на одного жителя. І кількість автобусів, що перебувають в обігу, незабаром буде збільшено, щоб вони не були перевантажені.

Відзначимо, у Франції підтверджено 425 648 випадків зараження коронавірусом, 30 958 з яких — летальні.

    Реклама на dsnews.ua