• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Гвінеї б'ють на сполох через епідемію лихоманки Ебола

У Гвінеї зареєстровано 23 випадки зараження лихоманкою Ебола, 12 осіб померли

Лихоманка Ебола в Демократичній Республіці Конго
Лихоманка Ебола в Демократичній Республіці Конго / Фото AP
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані регіонального представництва Всесвітньої організації охорони здоров'я в Африці, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

За останній тиждень кількість інфікованих вірусом Ебола виросла в Гвінеї на 5 осіб, померлих — на 3.

Перший випадок вірусу Ебола, був виявлений в цьому році в Гвінеї у медсестри, яка померла 28 січня в місті Гуек (префектура Нзерекоре). Уряд 14 лютого оголоси прво початок епідемії лихоманки Ебола на південному сході країни. Влада приступила 23 лютого за підтримки ВООЗ до вакцинації населення в районах підвищеного ризику. Щеплення вже отримали 5 365 осіб.

В Африці в поточному році ще один спалах Ебола стався на сході Демократичної республіки Конго. У провінції Північне Ківу зараз виявлено 12 випадків захворювання, 6 осіб померли.

Вірус Ебола передається від диких тварин і поширюється потім серед людей. Першими симптомами хвороби є лихоманка, м'язові болі, головний біль і біль у горлі. За цим слідують порушення функцій нирок і печінки, а в деяких випадках — внутрішні і зовнішні кровотечі. Найбільший спалах вірусу Ебола за кількістю інфікованих стався в 2014-2016 роках в Західній Африці. Число її жертв досягло більше 11 тис.

Нагадаємо, в лютому в.о. начальника центру національних контингентів і національного персоналу об'єднаного штабу командування Об'єднаних сил ЗСУ Юрій Тукаленко повідомляв, що серед українських військових, які несуть службу в Демократичній Республіці Конго, не виявили хворих лихоманкою Ебола або чумою.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua