• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

У Лукашенка заявили, що підготували "жорсткий пакет" санкцій проти Заходу

Режим самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка підготував пакет обмежувальних економічних заходів щодо країн Заходу як відповідь на їхні санкції

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це, виступаючи перед журналістами, заявив прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко, повідомляє "ДС".

"Кілька разів ми не застосовували жорстких заходів у відповідь. Сподівалися, що буде певна розсудливість виявлена, а вона не була виявлена. Тому ми підготували і найближчими днями запровадимо пакет відповідних заходів реагування економічного на ті обмежувальні дії, які вжиті щодо нашої країни. Список буде досить великим", — сказав Головченко.

За його словами, це будуть "не асиметричні", а "економічні" заходи. Водночас МЗС країни говорило про "асиметричні" заходи.

Головченко поскаржився, що Захід запровадив свої санкції проти Білорусі неправильно та непрофесійно, і він би, Головченко, "вигнав за профнепридатність" тих, хто ці санкції готував.

Нагадаємо, 2 грудня США, Європейський Союз, Канада та Велика Британія запровадили санкції щодо самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, його оточення та близьких до нього білоруських компаній.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua