• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Лукашенка з'явилася нова фобія - білоруські дипломати (ВІДЕО)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко призначив послів в Іран, Монголію і на Кубу. При цьому він попередив дипломатів, "щоб не було зради".

Реклама на dsnews.ua

Про це 18 червня повідомило державне інформагентство БЕЛТА, інформує "ДС".

"Я просто публічно хочу вас попередити: що ви, грамотні, досвідчені люди, маєте право мати і маєте свою точку зору і свою думку. Але ви знаєте, куди йдете. Ви представляєте країну і президента там, куди вас сьогодні направлять. Тому, я так вважаю, що ту політику, яку здійснює керівництво країни, ви беззастережно підтримуєте. Якщо ні або змінилася думка — треба прийти, тихо, спокійно, без помпи, сказати, що "я не можу". Щоб зради не було", — сказав Лукашенко.

За словами Лукашенко, серед колишніх білоруських послів були ті, "які діяли відповідним чином", а це, мовляв, є неприйнятним. "Ви більше ніж військові. Будь ласка, зробить так, щоб потім не було соромно і боляче за ці прожиті роки", — звернувся самопроголошений президент до дипломатів.

Як писала "ДС", 16 червня представники невизнаної "ЛНР" заявили, що провели слідчі дії в Білорусі з затриманим опозиційним блогером Романом Протасевичем. Україна зажадала від Білорусі пояснень з цього приводу.

Також повідомлялося, що Лукашенко підписав закон про посилення відповідальності за порушення порядку проведення масових заходів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua