• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У Москві на пам'ятнику радянському маршалу Жукову з'явився напис "ГУР"

У Москві поліція затримала двох жінок за підозрою в пошкодженні пам’ятника радянському маршалові Георгію Жукову, які начебто написали на ньому "ГУР", що є абревіатурою від "Головне управління розвідки Міністерства оборони України". Поліція порушила проти них справу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомило російське пропагандистське агентство "РИА Новости", передає "ДС".

Неназване джерело агентства стверджує, що справу порушили за статтею про пошкодження воєнних поховань та пам’ятників. За це винні можуть отримати до п’яти років колонії.

Водночас російські Telegram-канали пишуть, що до нанесення напису причетні дві медсестри, які пояснили свої дії тим, що потребували грошей, аби повернути кредити. Протягом тижня до інциденту з ними начебто спілкувалися телефоном "українські шахраї", які пропонували гроші й нібито погрожували, якщо жінки не зроблять напис на пам’ятнику.

Родичі однієї з них стверджують, що вона підтримує "СВО", але її, мовляв, легко переконати. Досі невідомо, чи обидві жінки були знайомі до інциденту, чи їх познайомили "шахраї". Їх наразі тримають у суді, а напис, який вони зробили, швидко стерли.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua