• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У МЗС Грузії кажуть, що не обговорювали тему Саакашвілі із західними колегами

Під час жодної офіційної зустрічі співробітників МЗС Грузії з представниками Євросоюзу, США чи НАТО не порушувалося питання арешту експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі / Facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Після того, як був затриманий колишній президент, і він відбуває термін покарання в пенітенціарній системі Грузії, у мене було багато зустрічей з європейськими колегами... Також я був присутній на зустрічі прем'єр-міністра Грузії з міністром оборони США і сьогодні зустрічався зі спецпредставником генсека НАТО, і ніде ми не говорили про колишнього президента. Ця тема не обговорювалася", — сказав Залкаліані.

Міністр зазначив, що на державному рівні подібне питання не порушувалося, і ніде не ставилася під сумнів подальша європейська і євроатлантична інтеграція Грузії.

"Все добре усвідомлюють, що Грузія є суверенною країною, яка має свої інститути, і всі поважають наші інститути. Михайлу Саакашвілі судом винесено вирок, він є обвинуваченим і засудженим у конкретних кримінальних справах і відбуває термін покарання відповідно до ухваленого грузинським правосуддям, грузинським судом вироку", — підкреслив міністр.

Як писала "ДС", Михайло Саакашвілі був затриманий 1 жовтня у Тбілісі. Прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі звинуватив його у підготовці заворушень і вбивств.

У в'язниці експрезидент оголосив голодування. Адвокат Бека Басилая заявив, що у політика погіршився стан здоров'я. Згодом Саакашвілі погодився пройти медогляд і приймати ліки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua