• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

У НАТО відреагували на умови Путіна для початку мирних переговорів

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія насправді не хоче переговорів, а лише посилюватиме свою агресію

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на пресконференції в Брюсселі після дводенної зустрічі міністрів оборони країн-членів Альянсу, передає "ДС".

За словами Столтенберга, глава Кремля Володимир Путін хоче окупувати більше територій України. Саме тому він поставив свої "умови" для проведення переговорів.

"Це не Україна повинна відводити війська з української території, це Росія повинна виводити свої війська з окупованої української землі", — сказав генсек НАТО.

Також Столтенберг заявив, що пропозиція глави Кремля не була зроблена "в дусі доброї волі". Москва хоче великих військових успіхів, щоб Україна відмовилася від значної частини своєї території — навіть більшої, ніж РФ контролює зараз.

"Тому це не мирна пропозиція. Це пропозиція більшої агресії, більшої окупації. І це показує, що мета Росії полягає в тому, щоб контролювати Україну", — наголосив чиновник.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін назвав умови початку переговорів з Україною. За його словами, українські війська мають бути повністю виведені з територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Сама Україна повинна дати зобов'язання не вступати в НАТО або інший військовий блок, зберігаючи нейтральний без'ядерний статус.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua