• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Німеччині побачили загрозу з боку Росії

Реклама на dsnews.ua

Загроза з боку Росії стає все більш очевидною, і тому країни-члени НАТО мають зміцнити оборонний сектор і щодо Кремля зайняти позицію сили

Про це заявила на засіданні Бундестагу міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За словами Крамп-Карренбауер, Росія нарощує свої військові можливості, тому загроза з її боку також зростає.

"Факт, що російська сторона вклала значні інвестиції в модернізацію своїх збройних сил, що вона має у своєму розпорядженні нові види озброєнь, що загроза стала більш виразною", — заявила вона.

Німецький міністр запропонувала обговорити цю тему з країнами Балтії, Центральної та Східної Європи, а також Швецією. Також вона закликала почати переговори з Росією з роззброєння, але вести їх з позиції сили.

"Це завжди була хороша позиція німецької зовнішньої політики, і так повинно залишитися в майбутньому", — додала Крамп-Карренбауер.

Як повідомляла "ДС", Міністерства закордонних справ України та Німеччини проведуть понад півсотні спільних заходів у 2021 році, які спрямовані на досягнення ЗСУ стандартів НАТО і сумісності зі збройними силами країн-партнерів.

    Реклама на dsnews.ua