• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Німеччині посилили карантинний контроль для прибулих з-за кордону

У Німеччині з 1 серпня посилений карантинний контроль для людей, які в'їжджають з-за кордону

В аеропортах і морських портах будуть перевіряти всіх без винятку
В аеропортах і морських портах будуть перевіряти всіх без винятку
Реклама на dsnews.ua

ПЛР-тести мають провести всі прибулі, звідки і яким би шляхом вони не приїхали, передає "ДС" з посиланням на " Укрінформ ".

Якщо раніше тест змушені були пред'являти ті, хто прибуває літаком, то тепер цей захід поширюється на мандрівників старше 12 років, які пересуваються усіма іншими видами транспорту, зокрема автомобільним, залізничним і морським.

На автотрасах, в автобусах і поїздах контроль вибірковий. В аеропортах і морських портах будуть перевіряти всіх без винятку. Для цього задіють додаткові сили на рівні земельної та федеральної поліції, повідомили в МВС ФРН. Його глава Хорст Зеегофер попередив, що в разі відсутності тесту існує "ризик великих штрафів".

"Кожен, хто в'їжджає до Німеччини, має очікувати перевірку. Федеральна і земельна поліція працюють тут поруч", — заявив політик.

Виняток для тих, хто прибув не повітряним транспортом, можуть зробити за наявності свідоцтва про повну вакцинацію або перенесене захворювання. Однак це не стосується країн з високим рівнем епідеміологічної небезпеки та поширення мутацій коронавируса.

Виняток зроблено також для мешканців прикордонних регіонів, які постійно їздять на роботу до сусідніх країн, а також для водіїв-далекобійників

Карантин посилили, щоб проконтролювати повернення інфікованих відпочивальників напередодні початку нового навчального року.

Як писала "ДС", у Берліні суд заборонив проведення демонстрацій руху Querdenker, що виступає проти коронавірусних обмежень. У суботу цей рух провів багатотисячну акцію у столиці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua