• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Польщі затримано 8 осіб у зв'язку зі смертю українця

Окружна прокуратура в Щецині затримала вісім осіб у справі про смерть громадянина України Дмитра Никифоренка у витверезнику у Вроцлаві

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила прокурор Окружної прокуратури в Щецині Єва Обарек, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"На даний момент можу підтвердити, що за наказом Окружної прокуратури у Щеціні у справі громадянина України затримано вісьмох осіб. Четверо із затриманих на час трагічної події були поліцейськими", — повідомила Обарек.

Вона уточнила, що всі затримані на 48 годин. Після проведення з ними слідчих дій прокуратурою будуть прийматися подальші рішення про арешт або звільнення фігурантів справи.

За неофіційною інформацією Gazeta Wyborcza, іншими чотирма особами є лікар витверезника, куди був доставлений українець після затримання, і троє працівників цього закладу. За непідтвердженими даними, двоє з них на даний момент вже звільнені.

Як повідомляла "ДС", 2 вересня стало відомо, що ще в липні 25-річний українець Дмитро Никифоренко помер в польському Вроцлаві після жорстокого побиття поліцейськими і співробітниками витверезника. Міністерство закордонних справ України заявило, що одна з версій смерті Никифоренка — перевищення службових повноважень поліцейськими. Міністерство докладе максимальних зусиль, щоб винні були покарані.

У Міністерстві внутрішніх справ Польщі повідомили про розслідування обставин смерті українця. 25 вересня комендант поліції Нижньої Сілезії звільнив зі служби другого поліцейського, який в липні брав участь в затриманні 25-річного українця.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua