• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Путіна закликали розібратися з українським Кримом на сайті Олімпіади-2020

Прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що російським дипломатам і спортивним чиновникам необхідно розібратися з ситуацією, яка виникла навколо територіальної приналежності Криму на сайті Олімпіади в Токіо

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про необхідність реакції на цю ситуацію Пєсков сказав агентству ТАСС, передає "ДС".

За його словами, посольству Росії необхідно задати відповідні питання у цій справі.

"Я думаю, що це привід для того, щоб нашому посольству та нашим спортивним чиновникам вжити відповідних заходів і задати відповідні питання", — сказав прессекретар Путіна.

Як повідомляла "ДС", користувачі помітили, що на сайті Олімпіади в розділі "Розклад і результати" у нижньому правому куті є вікно під назвою Olympics Cheer Zone, в якому намальована мапа світу з Кримом, відокремленим від України кордоном. Міністерство закордонних справ України доручило посольствам у Швейцарії та Японії розібратися в цій ситуації. Згодом вікно Olympics Cheer Zone з мапою взагалі зникло з сайту.

У пʼятницю вранці, 23 липня, вікно зʼявилося знову, але вже з правильною картою, на якій Крим і Україна разом. Olympics Cheer Zone було створено для того, щоб уболівальники різних країн могли познайомитися та поспілкуватися за допомогою відеозвʼязку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua