• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Путіна прокоментували відведення російських військ від кордонів України

Питання відведення російських військ від кордонів України не є темою двосторонніх відносин Росії і США і ніяк не впливає на перспективи проведення зустрічі президентів Володимира Путіна і Джозефа Байдена

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на "Інтефракс".

За його словами, відведення військ від українського кордону і російсько-американські відносини "це абсолютно не пов'язані явища".

"Ми говорили, що будь-які переміщення російських військ по території Росії нікому не загрожують, не становлять загрози і не є якоюсь ескалацією. Росія робить для свого військового будівництва те, що вона вважає за необхідне, і для навчання військ — теж що вважає за необхідне", — сказав Пєсков.

Нагадаємо, 22 квітня в Криму проходила активна фаза навчань російських військових, в якій брали участь понад 10 тис. осіб, було задіяно 1,2 тис. одиниць озброєння і військової техніки, в тому числі понад 40 бойових кораблів і 20 судів забезпечення Чорноморського флоту і каспійської флотилії. В цей день на навчання прибув глава Міноборони РФ і наказав завершити "перевірочні заходи в Південному та Західному військових округах", які повинні були тривати два тижні.

Як писала "ДС", раніше Сергій Шойгу заявив, що Росія нарощує бойові можливості військ Південного військового округу (ПВО) "через спроби НАТО протидіяти нормалізації обстановки в ряді країн Закавказзя та Близького Сходу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua