• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

У Росії розпочалися навчання щодо застосування ядерної зброї

Російська армія розпочала перший етап навчань із практичним відпрацюванням питань підготовки та застосування нестратегічної ядерної зброї

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Міністерство оборони Росії, повідомляє "ДС".

"У Південному військовому окрузі під керівництвом Генерального штабу ЗС РФ почалося проведення першого етапу навчання з практичним відпрацюванням питань підготовки та застосування нестратегічної ядерної зброї", — йдеться у повідомленні.

Особовий склад ракетних з'єднань відпрацьовує "навчально-бойові завдання отримання спеціальних боєприпасів для оперативно-тактичного ракетного комплексу "Іскандер", спорядження ними ракет-носіїв та потайного висування у призначений позиційний район для підготовки до проведення ракетних пусків".

Особовий склад підрозділів авіації ВКС РФ "відпрацьовує спорядження спеціальними бойовими частинами авіаційних засобів ураження, у тому числі аеробалістичних гіперзвукових ракет "Кинжал", та вильоти у призначені райони патрулювання".

Як повідомляла "ДС", на початку травня Міністерство оборони Росії заявило, що за дорученням президента Володимира Путіна "найближчим часом" проведе навчання щодо застосування нестратегічної ядерної зброї.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua