• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

У Росії впевнені, що підірвані "Північні потоки" можна відновити

Перший віцепрем'єр уряду Росії Олександр Новак переконаний, що роботу пошкоджених магістральних газопроводів "Північний потік" та "Північний потік-2" можна відновити

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю російським журналістам, повідомляє "ДС".

"Таких аварій ще не було. Безумовно, є технічні можливості відновлювати інфраструктуру, це вимагає часу та відповідних коштів. Я впевнений, що будуть знайдені відповідні можливості", — заявив Олександр Новак.

Зазначимо, раніше німецьке видання Tagesspiegel з посиланням на служби безпеки ФРН повідомляло, що якщо не відремонтувати труби швидко, то в них потрапить багато солоної води, що призведе до корозії та неможливості експлуатації газопроводів.

Як повідомляла "ДС", 26 вересня пропускна спроможність в обох нитках газопроводу "Північний потік" впала до нуля через різке зниження тиску. Було зафіксовано кілька витоків.

Пізніше у мережі з'явилися фото та відео з місць витоків газу, оприлюднених данськими військовими.

Шведські сейсмологи зафіксували вибухи у районі витоків газу. Європейські лідери припускають, що то була російська диверсія. Служба безпеки Швеції проведе розслідування вибухів

У МЗС Польщі впевнені, що причетність Росії до пошкодження трубопроводів "Північний потік" стає дедалі ймовірнішою.

Міністерство оборони США заперечує свою причетність до вибухів на нитках газопроводів "Північний потік" та "Північний потік-2".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua