• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

У російських колоніях навмисно відключають опалення, щоб ув'язнені йшли на війну, — ЗМІ

Влада РФ наказує навмисно відключати опалення у колоніях при морозах до -35 °C, щоб в'язні охочіше йшли на війну проти України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Bild, передає "ДС".

Видання пише, що таким чином президент РФ Володимир Путін вирішив використати холоди, щоб поповнити ослаблені війська в Україні.

Засновниця проєкту "Русь Сидяча" Ольга Романова заявила, що нестерпні умови перебування у в'язницях створюються навмисно, щоб в'язні обирали вступати в ряди російської армії та їхати на війну в Україну.

"З цієї причини вони просто відключили їм опалення за мінусової температури. Тим самим умови у в'язницях мають стати нестерпними, щоб чоловіки, які там перебувають, їхали в Україну", — сказала вона.

За її словами, у Росії є три групи населення, до яких більшість не відчуває співчуття, що вони помирають на фронті — це ув'язнені, національні меншини, що живуть у бідних регіонах далеко від Москви, та нові громадяни.

"Поки ці три групи воюють та помирають в Україні, Путін може створювати ілюзію нормальності для інших. Загалом успіх частин з ув'язнених досить обмежений, що ми можемо бачити й за поточними подіями на фронті. Ув'язнених просто масово посилають на лінію фронту в Україні та приносять там у жертву", — розповіла Романова, додавши, що у російських в'язницях все частіше вербують і жінок-в'язнів. Нині в Україні воюють близько 1000 росіянок.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua