• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У російського шпигуна в Німеччині під час обшуку знайшли шеврон "Беркуту" і флотів РФ (ФОТО)

У російського шпигуна Девіда Сміта, який працював охоронцем в Посольстві Великобританії в Німеччині, знайдений шеврон розформованого українського спецпідрозділу "Беркут", Чорноморського і Балтійського флотів, а також книги про Другу світову війну

www.dailymail.co.uk
Реклама на dsnews.ua

Про це пише видання Daily Mail, передає "ДС".

За словами місцевих жителів, 57-річний Девід Сміт живе в орендованій однокімнатній квартирі на першому поверсі в місті Потсдам на північний захід від Берліна і їздить на Ford Fiesta.

Його вважають "дивакуватим фанатом військової та нацистської історії", у якого в квартирі знайшли російські прапори, предмети з російською символікою, як мінімум три радянських військових кашкети з гербом СРСР, відзнаки Балтійського, Чорноморського, Північного і Тихоокеанського флотів, російські військові відзнаки, а також шеврон спецпідрозділу української міліції "Беркут", яке було розформовано після Євромайдану.

У квартирі Девіда Сміта багато книг про воєнну історію періоду Другої світової війни, шпигунський роман "Якісне вбивство" Джона Ле Карре, самвидав Девіда Айка "Тригер", яка сповнена теоріями змови. На полицях безліч російськомовних книг і військовими історіями, включаючи дві книги про 12-ї танкової дивізії СС, яка зробила військові злочини під час Другої світової війни.

Багато книг на його полицях також мають відношення до психології і психоаналізу, зокрема, дві книги Зигмунда Фрейда. Також була біографія високопоставленого німецького офіцера СС і поліції Рейнхарда Гейдріха, який був головним архітектором Голокосту.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua