• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Саакашвілі підтвердили ПТСР, але брати участь у засіданні суду він зможе

За оцінками президента центру "Емпатія" Маріам Джишкаріані, третій президент Грузії Михайло Саакашвілі не має такого психічного розладу, щоб він не зміг 29 листопада з'явитися на судове засідання

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Маріам Джішкаріані повідомила на брифінгу, передає "ДС" із посиланням на "Грузія Online".

За її словами, Саакашвілі потрібне стаціонарне мультидисциплінарне лікування-реабілітація.

"За попередніми результатами, які я можу повідомити, підтверджується синдром посттравматичного стресового розладу, що має зв'язок із фактом тортур у в'язниці та в системі, є також неврологічна симптоматика. Ви знаєте, що йдеться про енцефалопатію, яка є результатом голодування. Пацієнту потрібне стаціонарне мультидисциплінарне лікування-реабілітація", — розповіла Джішкаріані.

За її словами, рішення про судовий процес Саакашвілі ухвалить сам, у нього немає такого психічного розладу, щоб він не зміг з'явитися до суду.

Судовий процес призначено на 29 листопада. Наразі невідомо, чи дасть пенітенціарна установа можливість Саакашвілі бути присутнім на засіданні суду.

Як писала "ДС", член медичної комісії Сандро Ціскарідзе заявив, що стан здоров'я експрезидента Грузії Міхайла Саакашвілі значно покращився, проте є неврологічні розлади, які потрібно лікувати.

Міністр охорони здоров'я Грузії Катерина Тікарадзе вважає, що Саакашвілі не потребує продовження лікування за кордоном.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua