• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

У Варшаві польські фермери влаштували акцію протесту з антиукраїнськими плакатами

Польські фермери влаштували протест з антиукраїнськими плакатами у Варшаві, вимагають у влади захистити їх, інакше "Польща зникне"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Polsat News, передає "ДС".

У виданні пишуть, що фермери розпочали акцію об 11:00 перед офісом польського прем’єр-міністра Дональда Туска. Через це по всьому місту рух транспорту ускладнений, а під’їздні шляхи до Варшави — заблоковані.

Ще до початку протесту в медіа повідомляли про перші інциденти, які стосуються масової присутності фермерів у польській столиці, пише ЗМІ. Так, перед будівлею канцелярії прем’єр-міністра аграрії підпалили шини та труну, яка була "символом сільського господарства Польщі".

"Ми тут, щоб розповісти прем'єр-міністру про те, що нам болить, про що він повинен знати. Зелений курс, все, що з ним пов'язано, і захист польських кордонів від напливу неконтрольованих продуктів з України, Росії та Білорусі. Це те, що нам болить…

Цей зелений курс – це кінець для нас усіх. Якщо уряд не захистить нас, ми пропадемо. Польща зникне. Ми всі об'єднані разом. В єдності – сила, ми не дозволимо розділити фермерів", – сказав один з лідерів акції під час своєї промови.

Після виступів учасники протесту попрямували до будівлі сейму. Там вони вимагатимуть, аби до них вийшов спікер Шимон Головня.

Водночас аграріям не дозволили в’їхати до Варшави тракторами. На околицях столиці Польщі встановили загородження і шипи для перешкоджання в’їзду в місто.

Як писала "ДС", прем'єр-міністр Дональд Туск заявив, що Польща закликатиме Європейську комісію ввести повну заборону на імпорт харчових продуктів з Росії та Білорусі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua