• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Україна - в трійці зовнішньополітичних пріоритетів ЄС

Реклама на dsnews.ua
Високий представник Європейського союзу з міжнародних справ Федеріка Могерини назвала Україну одним з найважливіших пріоритетів зовнішньої політики Європейського союзу

Про це передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Насамперед, це Західні Балкани. Можу тільки погодитися з усім, що було сказано щодо необхідності зближення Балкан з Європейським союзом. Ми повинні працювати, не покладаючи рук, з нашими друзями з Пріштіни і Белграда, щоб вони прийшли до повної згоди з метою нормалізувати свої відносини, відкривши тим самим шлях до вступу в ЄС", - сказала глава дипломатії ЄС, виступаючи в Європейському парламенті у вівторок у Страсбурзі.

Вона також згадала європейську перспективу Македонії.

Другим пріоритетом високий представник назвала Україну, але враховуючи, що питання про відносини ЄС з Україною входить в подальшу порядку денного пленарної сесії Європарламенту, Могерини пообіцяла висловитися про неї пізніше.

"Третій пріоритет, про який я хотіла б сказати сьогодні, - це конфлікти в районі Середземномор'я. І особливо Сирія, початок діалогу з Єменом Швеції (...), а також Лівія та ізраїльсько-палестинський конфлікт", - перерахувала глава європейської дипломатії.

    Реклама на dsnews.ua