• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Українські копи вирушили на Євро-2020 (ФОТО)

Поліцейська делегація з України прибула на Євро-2020 і з 13 червня розпочала роботу на континентальній першості. До неї увійшли працівники правоохоронних органів з Дніпра, Львова, Чернігова та Києва

Євро-2020
Євро-2020
Реклама на dsnews.ua

Відповідні фотографії розмістило видання "OBOZREVATEL", передає "ДС".

Перед нашими співвітчизниками стоїть кілька завдань. Зокрема, вони мають допомагати громадянам України, які поїхали на чемпіонат, щоб повболівати за команду Андрія Шевченка, налагоджувати комунікацію та співпрацювати з іноземними колегами, а також обмінюватися з ними досвідом проведення масштабних футбольних заходів.

Спочатку українські поліцейські побували в Нідерландах, де наша національна команда 13 червня зустрічалася з однойменною збірною.

Тепер вони приїхали до Румунії, де пройдуть ще два поєдинки України на груповому етапі Євро-2020. 17 червня підопічні Шевченка зіграють з Північною Македонією, а 21 червня – з Австрією. Для уболівальників збірних будуть організовані окремі точки збору, з яких на стадіон будуть відправлятися безкоштовні автобуси.

Як писала "ДС", підопічні головного тренера збірної України Андрія Шевченка в Амстердамі 13 червня забили два мʼячі, однак у підсумку поступилися з рахунком 2:3 команді Нідерландів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua