• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Українців в Ізраїлі закликали прислухатися до сигналів тривоги і бігти до бомбосховищ

У зв’язку із ескалацією ізраїльсько-палестинського протистояння та масованими ракетно-мінометними обстрілами південних територій Ізраїлю, а також можливими обстрілами центральної частини Ізраїлю, у т.ч. міста Єрусалим, посольство Україні в цій державі оприлюднило рекомендації для українців

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на сайті посольства, передає "ДС".

"Громадянам України рекомендується зберігати пильність і уважно відслідковувати повідомленням місцевих компетентних органів Ізраїлю для підвищення рівня обізнаності щодо власної безпеки. У випадку обстрілів може бути активована сирена попередження. Посольство закликає громадян України ставитись до всіх таких попереджень як до реальних і дотримуватись інструкцій місцевої влади", — йдеться у повідомленні.

У разі перебування у населених пунктах у безпосередній близькості від Сектору Газа під час включення сигналу повітряної тривоги громадянам рекомендується невідкладно скористатися бомбосховищами.

Для отримання додаткової інформації громадянам України, які перебувать в Ізраїлі, потрібно слідкувати за веб-сайтом командування внутрішнього фронту армії оборони Ізраїлю.

У разі потрапляння у надзвичайні обставини українцям слід звертатися до посольства за телефоном екстреного зв’язку: + 972-546-676-782; української дипустанови в Рамаллі за телефоном: +972-59-969-95-61.

Нагадаємо, 10 травня Ізраїль завдав ударів у відповідь по терористах угруповання ХАМАС в секторі Газа після того, як бойовики випустили ракети в напрямку Єрусалиму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua