• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

України придбає у Британії два тральщики для розмінування

Велика Британія відправить Україні два тральщики для розмінування класу Sandown зі складу Королівського Військово-морського флоту

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

У заяві сказано, що два тральщики для розмінування Sandown (MCMV) передаються Збройним силам України з метою зміцнення здатності України діяти на морі.

"Зміцнення морських можливостей ЗСУ, зокрема протидія загрозі з боку російських морських мін, допоможе відновити морський експорт України", – заявив міністр оборони Грант Шаппс.

Зазначається, що кораблі буде закуплено Україною за допомогою експортно-кредитного агентства Великобританії.

Крім передачі тральщиків, Сполучене Королівство спільно з Норвегією створять морську коаліцію, надаючи кораблі та транспортні засоби для зміцнення обороноздатності України у Чорному морі.

"Нова Коаліція з морських можливостей координуватиме підтримку, яку Британія, Норвегія та інші країни надають Україні. У довгостроковій перспективі це допоможе Україні перетворити свій військово-морський флот, зробивши його більш сумісним із західними союзниками, більш сумісним з НАТО та зміцнити безпеку в Чорному море", – йдеться у повідомленні.

Як писала "ДС", 6 грудня міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон оголосив про новий зимовий пакет гуманітарної допомоги в розмірі 37 млн фунтів стерлінгів для України напередодні візиту до США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua