• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Українські біженці в Естонії зможуть подати заяву на продовження тимчасового проживання онлайн

Біженці з України, які отримали тимчасовий захист в Естонії, зможуть подати заяву на його продовження онлайн

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Postimees, передає "ДС".

Естонія надала статус тимчасового захисту понад 40 тисячам громадян України. Тепер для його продовження можна подавати прохання у середовищі самообслуговування Департаменту поліції та прикордонної охорони asylum.politsei.ee.

"Тимчасовий захист – це річний дозвіл на проживання, який дає громадянам України та членам їхніх сімей ті самі права, що і жителям Естонії", — пояснила комісар бюро ідентичності та статусів Департаменту поліції та прикордонної охорони Марина Пилдма.

"Оскільки війна в Україні продовжується, люди, що отримали тимчасовий захист, можуть продовжити дозвіл на проживання. Для цього необхідно подати клопотання в середовищі самообслуговування Департаменту поліції та прикордонної охорони", – сказала вона.

Зазначається, що терміни подачі заявки – за один-три місця до закінчення дії посвідки на проживання. Раніше, ніж за три місяці, подавати клопотання не можна.

Під час заповнення заявки необхідно вказати свій особистий код, дані посвідки на проживання та зареєстроване місце проживання в Естонії. В окремих випадках співробітники можуть зв'язуватися із біженцями особисто, щоб запросити додаткову інформацію чи попросити їх з'явитися у бюро.

"Продовження посвідки на проживання в рамках тимчасового захисту для громадян України безкоштовно. При подачі клопотання необхідно зазначити, в якому бюро обслуговування ви хочете отримати свою нову карту посвідки на проживання. Якщо після подання клопотання ви зміните місце видачі документа, за це треба буде заплатити", — додала чиновниця.

Просити про продовження посвідки на проживання в рамках тимчасового захисту в Естонії можна з 10 грудня, вона з'явиться у 17 142 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua