• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Помирати від COVID-19 у Санкт-Петербурзі стало дешевше: там улаштували "акцію"

Померлих від наслідків коронавірусу жителів російського Санкт-Петербургу будуть безкоштовно ховати на кладовищах, щоб розвантажити крематорій

Реклама на dsnews.ua

Про це "Фонтанці" розповів президент Асоціації підприємств похоронної галузі Санкт-Петербургу і Північно-Західного регіону Валерій Ларькін, передає "ДС".

Ритуальні компанії також готові безкоштовно транспортувати тіла з моргу. Сім'ям померлих залишиться тільки оплатити труну й вінки. Акція діє з 12 липня.

Таке рішення прийняли через високе навантаження на крематорій Петербурга.

"Крематорій працює зараз на повну потужність — усі 14 печей задіяні, але замість 120 осіб туди везуть по 360 щодня, хоча зараз і пішло зниження. Крематорій таку політику запровадив, аби звільняти морги в лікарнях, щоби там не було завалів. Знизивши ціни, ми допоможемо розібратися з тими проблемами, які зараз є", — сказав Ларькін.

За його словами, акція поки не обмежена за часом. Асоціація готова надавати безкоштовні ритуальні послуги, «скільки потрібно буде місту».

За даними ЗМІ, через черги в крематорії труни по кілька днів стоять на спеці, проте в міському комітеті з промислової політики, інновацій та торгівлі стверджують, що це не так: завантаженість крематорію не перевищує 90%, а всі труни зберігаються в спеціальному приміщенні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Москві будуть відстороняти від роботи без виплати зарплати співробітників, які відмовилися від вакцинації від коронавірусу.

Примусова вакцинація в Росії почалася з Якутії, потім дійшла до Москви і стала впевнено розходитися всіма регіонами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua