• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Уряд Таїланду роздасть 95 млн презервативів, аби боротися з венеричними хворобами

Напередодні Дня святого Валентина влада Таїланду планує роздати 95 мільйонів презервативів для того, щоб приборкати захворювання, що передаються статевим шляхом та запобігти підлітковій вагітності

Краєвиди Таїланду
Краєвиди Таїланду / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, за словами речниці уряду Рачади Днадірек, вже з 1 лютого власники універсальних медичних карток мають право отримувати 10 презервативів на тиждень протягом одного року., передає "ДС" з посиланням на

Вона зазначила, що презервативи будуть доступні в чотирьох розмірах, до того ж, їх можна буде придбати не лише в аптеках, але й у відділеннях первинної медичної допомоги лікарень по всій країні.

"Кампанія з безоплатного роздавання презервативів власникам золотих карток допоможе запобігти захворюванням і зміцнити здоров’я", – сказала Рачада. Вона пояснила, що серед захворювань, яким уряд прагне запобігти, – сифіліс, рак шийки матки, гонорея, хламідіоз та ВІЛ.

Bloomberg зазначає, що за останні роки в Таїланді спостерігається зростання захворювань, що передаються статевим шляхом. До того ж, згідно з останніми офіційними даними, сифіліс і гонорея становлять більш ніж половину з понад двох тисяч випадків. Згідно з даними, найбільше постраждали вікові групи від 15 до 19 і від 20 до 24 років.

Крім того, у 2021 році, згідно з офіційними даними, 24,4% тайських дівчат із кожної тисячі у віці від 15 до 19 років народили. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, це можна порівняти з глобальним показником 42,5 для тієї ж вікової групи того ж року.

Згідно з останніми урядовими даними, близько 50 мільйонів із майже 70 мільйонів тайців зареєстровані в державній універсальній програмі охорони здоров’я, також відомої як "золота картка". Картка використовується для отримання певної медичної допомоги у державних і окремих приватних лікарнях.

Як повідомляла "ДС", народний депутат "Слуги народу" Микола Тищенко на 11 місяці повномасштабного вторгнення Росії в Україну запланував у Бангкоці зустріч з українською громадою. Він також виклав відео із Таїланду, де побажав "всім любові".

Голова партії Олена Шуляк повідомила, що, керуючись статутом політсили, ухвалила рішення про виключення Миколи Тищенка з партії "Слуга народу".

Президент Володимир Зеленський у цьому контексті нагадав, що чиновникам можна виїжджати за кордон лише через відрядження. Це, зокрема, стосується й народних депутатів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua