• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В аеропорту Кабула відкрили стрілянину по американських військах: трьох нападників убили

В аеропорту Кабула невідомі озброєні люди відкрили вогонь по військовослужбовцях армії США. Військові вбили трьох нападників

Евакуація
Евакуація / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі The Wall Street Journal у понеділок, 16 серпня.

"Принаймні, три людини були вбиті пострілами в понеділок вранці в пасажирському терміналі міжнародного аеропорту Кабула, де тисячі афганців, які побоюються за своє життя після захоплення країни талібами, скупчилися в надії отримати евакуаційний рейс", — пишуть журналісти.

Очевидці, за їхніми даними, повідомили, що бачили три закривавлених тіла, в тому числі тіло однієї жінки. Вони лежали на землі недалеко від будівлі аеропорту.

Видання нагадало, що американські військові взяли на себе охорону кабульського аеропорту, щоб проконтролювати переліт іноземних дипломатів і громадян у зв'язку із захопленням влади талібами.

Нагадаємо, раніше президент Афганістану Ашраф Гані покинув країну і вилетів в Таджикистан після того, як таліби без бою увійшли в Кабул.

Представник політичного офісу ісламістського руху "Талібан" Мухаммед Наїм 15 серпня заявив про "завершення війни" в Афганістані, запевнивши, що жодна дипломатична організація не зазнала нападів.

Міністерство оборони США санкціонувало відправку ще тисячі військовослужбовців для допомоги в евакуації з Кабула американських громадян.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua