• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

В Австралії впав американський конвертоплан V-22 Osprey: загинули три морпіхи

Всього на борту літака було 23 людини. Троє загинули, ще п’ятеро шпиталізовані у важкому стані

Конвертоплани MV-22B Osprey
Конвертоплани MV-22B Osprey
Реклама на dsnews.ua

Троє американських морпіхів загинули у наслідок аварії конвертоплану V-22 Osprey. Про це повідомило видання ABC News, пише "ДС". Аварія сталася на віддаленому тропічному острові Мелвілл на північ від материкової частини Австралії.

"Всього на борту літака було 23 людини. Троє з них загинули, а п’ятеро були доставлені до Королівського госпіталю Дарвіна у важкому стані", – йдеться в заяві офіційного представника морської піхоти США.

Один з п’яти доставлених до госпіталю перебуває у критичному стані. Решта морпіхів залишається на місці подій, де їм надається вся необхідна допомога.

"На острів Мелвілл було направлено додаткову кількість поліцейських і військовослужбовців для підтримки операцій, сортування поранених і повернення їх до Дарвіна, а також для забезпечення безпеки на місці катастрофи, поки триває розслідування", – сказав Майкл Мерфі, комісар місцевої поліції.

Допомога постраждалим і транспортування медичного та допоміжного персоналу відбувається гелікоптерами.

Представник Міністерства оборони Австралії повідомив, що інцидент стався під час навчань Predators Run. В навчаннях беруть участь понад 2500 військовослужбовців з США, Австралії, Філіппін та Індонезії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua