• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У боротьбі з COVID-19 Канада та ЄС вирішили "покликати на допомогу" штучний інтелект

Реклама на dsnews.ua

Канада та Європейський Союз хочуть використовувати новітні технології для подолання епідемії коронавірусної хвороби та її наслідків

Про це йдеться у спільній заяві міністра закордонних справ Канади Франсуа-Філіпа Шампаня та Верховного представника ЄС із закордонних справ Жозепа Борреля, передає "ДС".

Як зазначається, Канада та ЄС продовжуватимуть "демонструвати лідерські позиції у посиленні глобальної реакції на пандемію та майбутні кризи, просуваючи глобальне здоров’я як суспільне благо і підтримуючи постійні зусилля Всесвітньої організації охорони здоров’я".

Дипломати також наголосили на негайній та суттєвій реакції на пандемію COVID-19 шляхом фінансування нових дослідницьких проектів та координації науково-дослідних зусиль. Зокрема, держави прагнуть забезпечити рівний доступ до вакцини, тестів та методів лікування.

Канада та ЄС також співпрацюють на кількох багатосторонніх платформах, щоб дослідити, як можна використовувати штучний інтелект та інші цифрові технології у боротьбі з COVID-19.

"Це включає Глобальне партнерство у підгрупі з питань штучного інтелекту та щорічний цифровий діалог між Канадою та ЄС. Це відбувається паралельно з постійною та глибокою співпрацею в інших сферах, включаючи квантові технології", — зазначається у заяві.

Як писала "ДС", станом на ранок 14 вересня (7:05 за Києвом) у світі зафіксували 28 902 170 випадків зараження коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua