• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В боротьбі за свободу слова Держдума РФ вирішила гнобити американських журналістів

Реклама на dsnews.ua
На наступному тижні в Держдумі РФ розглянуть постанову про заборону журналістам всіх американських ЗМІ відвідувати нижню палату російського парламенту

Про це повідомила голова комітету Держдуми з контролю і Регламентом Ольга Савастьянова, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"У понеділок відбудеться позачергове засідання комітету, на якому будемо розглядати проект постанови, далі цей проект постанови буде внесено на Раді Думи у вівторок, в середу на засіданні Держдуми... Це заборона на відвідування Держдуми журналістів, що представляють всі американські ЗМІ", - сказала Савастьянова.

Крім того, Держдума буде рекомендувати регіональним заксобраниям закрити доступ у свої будівлі для всіх американських ЗМІ.

За її словами, пропозиція закрити доступ до Держдуми журналістам всіх американських ЗМІ є відповіддю на відкликання акредитації Russia Today в Конгрес США.

"Чим це викликано: рішення Russia Today за позбавлення акредитації. Ми своїм рішенням, виносячи свої пропозиції на розгляд ради Думи і на пленарне засідання про неприпустимість зазіхання на демократичні цінності, свободу слова і право на отримання об'єктивної інформації... Ми б хотіли, щоб це була не просто наша оцінка. Наша позиція має бути діяльною - не тільки висловити свої пропозиції, але і прийняти ті рішення, які дозволяють ці проблеми вирішувати", - сказала Савастьянова.

Як повідомляла "ДС", 30 листопада журналісти російського пропагандистського телеканалу Russia Today були позбавлені акредитації в законодавчому органі США. Рішення було прийнято після реєстрації обслуговуючої RT компанії T&R в якості іноземного агента.

    Реклама на dsnews.ua