• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Британії хочуть скасувати норми законів ЄС, які ухвалили до Brexit

Уряд Великобританії почне заміну або скасування нормативних актів Європейського Союзу, які були скопійовані в британське законодавство до виходу країни з блоку

Уряд Великобританії почне заміну або скасування нормативних актів ЄС
Уряд Великобританії почне заміну або скасування нормативних актів ЄС
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр з питань Brexit Девід Фрост, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Щоб уникнути невизначеності і плутанини, коли Британія виходила з Європейського Союзу, уряд автоматично переніс тисячі законів і правил ЄС до британського законодавства, щоб вони продовжували діяти після Brexit.

"Тепер у нас є можливість зробити все по-іншому. Я хочу уточнити, що наш намір полягає в тому, щоб в кінцевому підсумку змінити, замінити або скасувати всі ті збережені закони ЄС, які не підходять для Великобританії", — заявив Фрост.

За його словами, йдеться про права на дані, правила щодо генетично модифікованих організмів, клінічних випробувань і портових послуг.

Уряд також заявив, що планує замінити паперові сертифікати володіння акціями на цифрові, а також запровадити електронні водійські права.

"Уряд буде йти далі і швидше, щоб створити конкурентоспроможне регуляторне середовище, що відповідає високим стандартам, підтримує інновації і розвиток у всій Великій Британії", — заявив Фрост.

Як писала "ДС", США, Велика Британія та Австралія формують новий — індо-тихоокеанський — альянс в галузі безпеки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua