• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Чехії створили гру "Вилікуй Гітлера": що потрібно робити

У Чехії створили гру "Вилікуй Гітлера" (Heal Hitler), мета якої — запобігти Другій світовій війні і холокосту за допомогою сеансів психотерапії з диктатором

Адольф Гітлер
Адольф Гітлер
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації видання Сноб, передає "ДС".

Дія відбувається в кабінеті психолога в 1925 році, за кілька років до приходу Гітлера до влади. Майбутній глава нацистської Німеччини звертається до фахівця з проблемою щодо стримування гніву.

У гравця є всього три сеанси з інтервалами в кілька місяців, щоб устигнути допомогти Гітлеру вилікувати його травми за методом Фрейда і теорією юнгіанського психоаналізу. На кожній сесії у гравця буде від трьох до восьми варіантів дій, що впливають на результат гри.

При створенні гри розробник вивчив звіти про стан психіки Гітлера, складені Уолтером Лангером, Еріхом Фроммом, Карлом Густавом Юнгом і Отто Гроссом. У грі також враховані описи нацистського диктатора від людей, які з ним зустрічалися, в тому числі його близького друга Августа Кубичека і сімейного лікаря Едуарда Блоха.

"Heal Hitler" доступна англійською мовою.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що російська компанія "Дельта" реєструє в Роспатенті торговий знак "Петров і Боширов", названий на честь російських розвідників Олександра Петрова і Руслана Боширова, і планує випускати настільні ігри-бродилки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua