• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Чорне море вийшли усі кораблі Чорноморського флоту РФ, — дані розвідки

Росія вивела в море увесь корабельний склад Чорноморського флоту через міжнародні військові навчання України та союзників "Sea Breeze — 2021"

Корабель Чорноморського флоту РФ
Корабель Чорноморського флоту РФ
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник розвідки Вадим Скібіцький, передає "ДС" з посиланням на ГУР Міноборони.

"Для спостереження за навчаннями Росія вивела в море майже весь наявний корабельний склад, який виконує не притаманні для нього завдання. Країна-агресор намагається продемонструвати, що вона готова до відстоювання своїх інтересів із використанням військової сили. Але Росії явно не вистачає сил і засобів в Чорному морі", — зазначив Скібіцький.

За словами Скібіцького, дії Росії викликані страхом втратити домінування на півночі Чорного моря.

Повідомляється, що воєнна розвідка наразі забезпечує безпеку та моніторить ситуацію навколо навчань "Sea Breeze – 2021".

Також представник ГУР заявив, що спроба Росії продемонструвати свою готовність застосувати силу в морі не співмірна з потенціалом тих країн, які беруть участь у навчаннях.

Скібіцький додав, що міжнародна спільнота демонструє солідарність з Україною і докладає зусиль для безпеки в нашому регіоні, а Росія цього боїться.

Розвідка відзначає, що з 2015 року Росія почала стрімко нарощувати в окупованому Криму свою військову складову. І коли проходять міжнародні військові морські навчання, Росія відпрацьовує різні способи та методи ураження тих угруповань, які створюються в Чорному морі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua