• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В Євросоюзі дали добро на продаж першого препарату від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Єврокомісія дозволила продаж в країнах Євросоюзу препарату Remdesivir в якості засобу від коронавірусу

Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії, передає "ДС".

Зазначено, що дозвіл було надано за прискореною процедурою після рекомендації Європейського агентства з лікарських засобів з подальшим схваленням країнами-учасницями ЄС.

Крім того, повідомляється, що ефективність ремдесивіра була оцінена в короткі терміни за процедурою ковзної перевірки, яка використовується під час надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я.

"Дозвіл на продаж перших ліків для лікування COVID-19 є важливим кроком у боротьбі з коронавірусом... Ми докладемо всі зусилля, щоб забезпечити ефективне лікування та розробку вакцини", - заявила єврокомісар з питань здоров'я та безпеки харчових продуктів Стелла Киріакідес.

Ремдесивір використовується при боротьбі з вірусом Ебола, вірусом Марбурга, респіраторно-синцитіальним вірусом людини, вірусом Джунина, вірусом лихоманки Ласса та іншими коронавірусами.

Як повідомляла "ДС", у травні управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і ліків США (FDA) також схвалило застосування експериментального препарату Remdesivir для екстреного лікування коронавірусної хвороби COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua