• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Євросоюзі дали добро на продаж першого препарату від коронавіруса

Реклама на dsnews.ua
Єврокомісія дозволила продаж в країнах Євросоюзу препарату Remdesivir в якості засобу від коронавіруса

Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії, передає "ДС".

Зазначено, що дозвіл було надано за прискореною процедурою після рекомендації Європейського агентства з лікарських засобів з подальшим схваленням країнами-учасницями ЄС.

Крім того повідомляється, що ефективність ремдесивира була оцінена в короткі терміни за процедурою ковзної перевірки, яка використовується під час надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я.

"Дозвіл на продаж першого ліки для лікування COVID-19 є важливим кроком у боротьбі з коронавірусом... Ми докладемо всі зусилля, щоб забезпечити ефективне лікування та розробку вакцини", - заявила єврокомісар з питань здоров'я та безпеки харчових продуктів Стелла Кириакидес.

Ремдесивир використовується при боротьбі з вірусом Ебола, вірусом Марбурга, респіраторно-синцитіальним вірусом людини, вірусом Джунина, вірусом лихоманки Ласса і поруч коронавірусів.

Як повідомляла "ДС", в травні Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і ліків США (FDA) також схвалило застосування експериментального препарату Remdesivir для екстреного лікування коронавирусной хвороби COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua