• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Євросоюзі відреагували на погрози Лукашенка зупинити транзит газу

У Європейському Союзі у відповідь на погрозу самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка перекрити транзит газу до Європи заявили, що ЄС не дозволить залякати себе

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав єврокомісар з енергетики Паоло Джентілоні на пресконференції у Брюсселі, передає "ДС" із посиланням на DW.

"У питаннях постачання газу ми повинні максимально використовувати наші відносини з країнами-постачальниками — державами Африки, Норвегією, Росією, і ми не дозволимо Лукашенку залякати нас своїми погрозами", — заявив представник ЄС.

Він зазначив, що питання безпеки постачання газу до країн Європи будуть включені до оборонної концепції Євросоюзу під назвою "Стратегічний компас ЄС". Її затвердять у 2022 році.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив Євросоюзу перекрити постачання газу транснаціональним магістральним експортним газопроводом Ямал-Європа.

"Ми не повинні, захищаючи свій суверенітет та незалежність, зупинятися ні перед чим", — відповів Лукашенко на можливе закриття кордону Польщею.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua