• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

У Німеччині зафіксували черговий коронавірусний антирекорд: майже 20 тисяч нових хворих

Реклама на dsnews.ua

У Німеччині зафіксували рекордний добовий показник захворювання на COVID-19 — 19 059 випадків

Про це в суботу, 31 жовтня, заявили в Інституті імені Роберта Коха (RKI), передає "ДС" з посиланням на DW.

Також зафіксовано 103 випадки смерті від ускладнень, викликаних захворюванням на COVID-19.

Попередню максимальну кількість заражень на добу в Німеччині фіксували 30 жовтня, коли зареєстрували 18 681 новий випадок. Загальна кількість випадків зараження в Німеччині з початку пандемії зросла до 518 тисяч, а кількість смертельних випадків — до 10 452.

З 2 листопада в Німеччині через значне зростання випадків зараження коронавірусом вводять нові обмеження, які в ЗМІ називають "м'яким локдауном".

В країні будуть закриті всі заклади громадського харчування, культурні та розважальні заклади, а футбольні матчі та інші заходи професійного спорту пройдуть при порожніх трибунах.

Також закритими будуть косметичні та масажні салони, студії татуювання. Робота перукарень буде дозволена за умови дотримання суворих заходів гігієни.

Канцлер Ангела Меркель застерегла, що Німеччина зіткнулася з "драматичною ситуацією", яка загрожує колапсом служби охорони здоров'я країни.

Як писала "ДС", в Німеччині очікують, що до кінця поточного тижня в країні будуть фіксувати по 20 тисяч нових випадків зараження коронавірусом в день. Хоча раніше на таку кількість розраховували тільки на Різдво.

    Реклама на dsnews.ua