• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Грузії соратники Саакашвілі пообіцяли його "показати" увечері 2 жовтня

Експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі з'явиться на публіці ввечері 2 жовтня, як тільки в країні завершиться голосування на місцевих виборах

Міхеїл Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив один з членів "Єдиного національного руху", Мурман Думбадзе, передає "ДС" із посиланням "Новини-Грузія".

"Його чекає уся Грузія і завтра о восьмій годині і п’ять хвилин ми офіційно покажемо Михеїла Саакашвілі", — сказав Думбадзе, зазначивши, що зараз експрезидент "у жодному разі не повинен з’являтися".

"Він у Грузії. В ці хвилини він знаходиться у Батумі. Він зробив серйозну заяву, він дотримався своєї обіцянки (приїхати до Грузії, — "ДС")", — цитує його інформагентство. 

Саакашвілі не був у Грузії відтоді, як завершилась його друга президентська каденція, проживаючи у Європі, США та в Україні. Зараз Саакашвілі є громадянином України. 

У 2018 році Саакашвілі визнали винним за двома справами. Його засудили до 3 років позбавлення волі за помилування колишніх співробітників МВС, засуджених у справі Сандро Гіргвліани, та ще до 6 років — у справі щодо побиття колишнього депутата Валерія Гелашвілі. Також експрезиденту висунули звинувачення у справі щодо розтрати бюджетних коштів та розгон акції протесту у листопаді 2007 року та вторгнення на телеканал "Імеді". Саакашвілі відкидає всі звинувачення і називає справи політично вмотивованими. 

Нагадаємо, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі написав у соцмережах, що прибув до країни. Він також опублікував два відеозвернення, в яких заявив, що знаходиться на вулицях Батумі. Однак зйомка ведеться в темний час доби і визначити по відео, чи дійсно це Батумі, неможливо.

Спікер парламенту Грузії Каха Кучава заперечує інформацію про прибуття в країну Саакашвілі.

У Кремлі вже встигли прокоментувати історію з нібито появою у Грузії експрезидента Саакашвілі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua