• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Грузії заявили, що Саакашвілі сам захотів сидіти в одиночній камері

Пенітенціарна служба Грузії спростовує поширену в місцевих ЗМІ інформацію, що колишній президент Міхеїл Саакашвілі нібито спеціально був поміщений в одномісну камеру за рішенням адміністрації руставської в'язниці

Міхеїл Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Тюремна адміністрація запропонувала Саакашвілі перебувати разом з сусідом по камері, але він категорично відмовився, що підтверджується відповідною документацією, тому він на підставі свого бажання був поміщений в одномісну тюремну камеру", — йдеться в повідомленні служби.

У повідомленні називаються "брехнею" звинувачення, що соратники Саакашвілі нібито не можуть зустрітися з ним в тюремній камері.

"Ці обвинувачення брехня, що підтверджують щоденні візити до нього. Що стосується особистого лікаря Саакашвілі, він кілька разів в статусі сторонньої особи відвідав його в камері, тому для чергового відвідування він повинен звернутися в пенітенціарну службу з усіма необхідними документами, а також обґрунтувати причини для зустрічі з Саакашвілі", — йдеться в повідомленні пенітенціарної служби.

Нагадаємо, експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі був затриманий 1 жовтня в Тбілісі. Як заявив прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, політик повернувся на батьківщину, щоб влаштовувати безлади і вбивства опозиціонерів. Він додав, що Саакашвілі зможе повернутися в Україну тільки після того, як проведе у в'язниці весь термін.

Народний депутат фракції "Слуга народу" Ліза Ясько, яка перебуває у любовних стосунках із Саакашвілі, минулого тижня двічі відвідувала його в грузинській в'язниці. За словами Ясько, третьому президентові Грузії видали банківську карту і він може здійснювати покупки. В першу чергу він купив телевізор, "щоб знати, що відбувається в світі".

Адвокат Бека Басілая заявив, що у його клієнта, який оголосив голодування в тюрмі, погіршився стан здоров'я. Саакашвілі важко пересуватися через набряк ніг.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua