• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

В Іспанії прем’єру і очільнику Міноборони надійшли поштою пакунки із вибухівкою

В Іспанії стало відомо про відправку ще двох підозрілих пакетів на адресу прем’єр-міністра та міністерства оборони країни

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Національної поліції Іспанії, передає "ДС" із посиланням на El Mundo.

Зазначається, що правоохоронці проінформували Національний суд про перехоплення ще одного пакета з піротехнічним матеріалом. Він був відправлений голові уряду Іспанії Педро Санчесу та виявлений ще 24 листопада. 

Підозріле відправлення, надіслане звичайною поштою, виявив департамент безпеки, фільтруючи кореспонденцію. Це був конверт на ім'я голови уряду, який негайно знешкодили.

Також сьогодні до міністерства оборони надійшов запальний конверт, що активується при відкритті. Він був надісланий з Іспанії.

На додачу у середу вранці підозрілий пакет знайшли на авіабазі в Мадриді, яка ділиться розвідданими з Україною.

Цей пакет був схожий на ті, що надійшли до посольства України та компанії з виробництва зброї Instalaza у Сарагосі. Ця компанія виготовляє зброю, що її уряд Іспанії направляє в Україну для допомоги в боротьбі з російськими силами.

Зараз слідчі аналізують зв’язки між відправленнями та їхній ймовірний зв’язок із ситуацією в Україні

Як повідомляла "ДС", 30 листопада в посольстві України в Мадриді стався вибух, внаслідок якого один співробітник отримав поранення.

Пізніше стало відомо, що поштове відправлення, яке вибухнуло на території посольства України в Іспанії, було адресоване послу, а серйозніших наслідків вибуху вдалося уникнути завдяки реакції та професійним діям українців з персоналу дипустанови.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив терміново посилити безпеку всіх українських посольств за кордоном.

Пізніше пакет із можливим вибуховим пристроєм, схожим на той, що вибухнув біля Посольства України в Іспанії, був доставлений до збройової компанії Instalaza, яка постачає озброєння Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua