• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Кремлі два тижні думали, що відповісти Маску на запрошення в Clubhouse: чим закінчилася історія

У Кремлі два тижні думали, що відповісти відомому американському бізнесменові і філантропу Ілону Маску на запрошення в Clubhouse

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації TJ, передає "ДС".

Нагадаємо, 14 лютого Ілон Маск запропонував Володимирові Путіну поспілкуватися в голосовій соцмережі Clubhouse. Він тегнул верифікований англомовний акаунт Кремля, який формально належить російському президенту.

Вже на наступний день журналісти запитали прессекретаря Путіна Дмитра Пєскова, чи погодиться президент РФ на таке. Представник Кремля безпосередньо нічого не пообіцяв, але сказав, що потрібно «перевірити все це» і тільки потім відповідати Маску.

"Ви знаєте, ми спочатку хочемо розібратися. Ви знаєте, що безпосередньо президент Путін не використовує соціальні мережі. Особисто він їх не веде. В цілому, це, безумовно, дуже цікава пропозиція. Але нам потрібно якось зрозуміти, що мається на увазі, що пропонується. Тому спочатку якось перевіримо все це і потім уже будемо реагувати", — сказав тоді Пєсков.

18 лютого ЗМІ знову підняли цю тему в розмові з Пєсковим. І знову не отримали чіткої відповіді. Прессекретар Путіна сказав, що Кремль «працює над тим, щоби з'ясувати, що малося на увазі в запрошенні пана Маска — спілкування саме в цій мережі або в цілому спілкування».

Якихось термінів Пєсков не вказав, визнавши лише, що Clubhouse викликає «ажіотажний інтерес» у громадян. Заодно він підкреслив, що у Кремля немає «як таких» офіційних акаунтів у соцмережах, а профіль у Twitter — це дзеркало інформаційної стрічки сайту президента.

2 березня журналісти втретє запитали Пєскова про запрошення Маска. Представник Кремля розповів, що вони направили підприємцю запит, але не уточнили, куди саме: йому особисто чи в пресслужбу якоїсь із його компаній. За словами прессекретаря, відповіді вони не отримали. Маск поки ніяк це не коментував.

"Ви знаєте, це, мабуть, напевно, було якесь непорозуміння. Тому що ми теж, власне, поставили запитання, щоб уточнити деталі цієї пропозиції. Але чи вона не має відношення до Ілона Маска, чи ... Ми не отримали жодної відповіді. Тому, швидше за все, ця тема вже вичерпана", — сказав Пєсков.

Маск уже взяв участь у деяких дискусіях у новій соцмережі — це одна з причин вибухового зростання додатку на початку року. Путіна або Пєскова в додатку офіційно немає, але деякі російські чиновники вже ним користуються.

    Реклама на dsnews.ua