• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Кремлі пояснили стягування додвійськ до кордонів України активністю НАТО

Зосередження військових сил Російської Федерації біля кордонів України не повинно нікого турбувати, а "бути напоготові" зобов'язує активність НАТО

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков
Реклама на dsnews.ua

Так прессекретар російського президента Дмитро Пєсков пояснив нарощування російського військового угрупування на кордоні з Україною і перекидання військової техніки в анексований Крим, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"РФ переміщує Збройні сили в межах своєї території на свій розсуд — це не повинно нікого турбувати, це ні для кого не становить жодної загрози", — сказав він.

Також Пєсков відповів на питання, чи може Кремль дати гарантію, що ці російські військові не візьмуть участі у війні проти України

"РФ вживає необхідних заходів для забезпечення безпеки своїх рубежів. Ви знаєте, що по периметру рубежів Росії йде підвищена активність ВС країн НАТО, інших об'єднань, окремих країн і так далі і тому подібне — це все зобов'язує нас, щоб бути напоготові", — додав спікер Путіна.

При цьому на уточнююче питання, чи може Кремль гарантувати, що російські військові, які зосереджені на кордоні з Україною, "не підуть у відпустку і за велінням своїх сердець відправляться в Україну", Пєсков сказав: "Я тільки що вам сказав, що російські війська ніколи не брали участі і не беруть участь ні в яких збройних конфліктах на території України".

Нагадаємо, раніше глава Генштабу Руслан Хомчак заявив, що Росія наростила кількість військ біля кордонів України і на території тимчасово окупованого Криму і окремих районів в Донецькій і Луганській областях. У зв'язку з цим США висловили свою стурбованість.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua