• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Литві через карантин померло втричі більше людей, аніж від COVID-19, — віцеспікер парламенту

Член парламентської фракції соціал-демократів, віцеспікер литовського парламенту Юлюс Сабатаускас звернувся до уряду Литви із закликом якомога швидше відновити надання медичних послуг у повному обсязі

Юлюс Сабатаускас
Юлюс Сабатаускас
Реклама на dsnews.ua

За його словами, з початку першого карантину в країні через неотримання своєчасної медичної допомоги померли майже 10 тисяч осіб — це втричі більше, ніж померло від COVID-19, передає "ДС" із посиланням на Delfi.

"Я ознайомився з даними Департаменту статистики та Євростату і звернувся до прем'єр-міністра та міністра охорони здоров'я, оскільки бачу небезпечну тенденцію — уряд концентрується тільки на управлінні карантинним режимом, однак ігнорує надлишкові смерті, кількість яких майже в 3,5 рази перевищує кількість смертей від COVID-19", — сказав Сабатаускас.

Це означає, за його словами, що вчасно не був поставлений діагноз або вчасно не надані необхідні послуги.

"Таких смертей у Литві вже майже 10 000, а це значить, що через карантинні обмеження ми втратили в 3,5 рази більше людей, аніж від COVID-19. Ці дані жахають", — сказав політик.

Відзначимо, що за весь час пандемії від наслідків коронавірусу в Литві померло 3730 осіб, з них за останню добу — 12. Карантин у країні продовжили до 31 травня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua