• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Литві послабили карантин: що відновило роботу

В Литві з понеділка, 19 квітня, відновили роботу торгові центри, кінотеатри, театри, концертні зали. Також відтепер можна проводити невеликі заходи

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення ухвалила минулого тижня влада країни, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Також, відповідно до рішення, магазини в торгових центрах працюють тільки з понеділка по пʼятницю, у вихідні вони закриті.

Магазини промтоварів, ветеринарні аптеки та магазини для тварин, салони оптики, аптеки і магазини з окремим входом зможуть, як і раніше, працювати у вихідні дні.

У всіх торгових центрах на одного покупця повинно виділятися 50 кв. м площі або ж в одному магазині можна обслуговувати лише одну людину.

Крім того, з 19 квітня відновили роботу кінотеатри, театри – можна проводити заходи з глядачами як в приміщеннях, так і на вулиці. Водночас, на таких заходах можуть бути присутні не більше 150 людей, вони не повинні займати понад 30% місць в залі.

Як зазначається, пізніше цього тижня у Литві відкриються вуличні кафе, а з наступного тижня — спортклуби. Всі ці види діяльності були заборонені з 16 грудня 2020 року через епідемію коронавірусу.

Нагадаємо, раніше уряд Литви через несприятливу ​​епідеміологічну ситуацію вирішив продовжити карантин до 30 квітня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua