• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У МЗС Грузії ухвалили рішення повернути посла в Україну

Міністерство закордонних справ Грузії працює над питанням повернення в Україну посла Теймураза Шарашенідзе, який був відкликаний для консультацій в травні 2020 року

МЗС Грузії
МЗС Грузії
Реклама на dsnews.ua

Про це заявили представники грузинського МЗС у коментарі телеканалу "Руставі 2", передає "ДС".

У МЗС Грузії відзначили, що дане питання обговорюється і найближчим часом буде прийнято відповідне рішення.

Грузинська опозиція заявила, що важливо повернути посла в Україну, оскільки на міжнародній арені Грузія повинна захищати свої інтереси разом з Україною.

За словами члена "Єдиного національного руху" Саломе Самадашвілі, той факт, що у Грузії немає дипломатичного представництва в Україні, є серйозною політичною помилкою.

Напередодні президент Грузії Саломе Зурабішвілі закликала до негайного повернення до Києва надзвичайного і повноважного посла Грузії в Україні на тлі загострення ситуації на Донбасі.

Грузія відкликала свого посла з Києва для консультацій у травні 2020 року. Це відбулося незабаром після призначення експрезидента Михайла Саакашвілі главою Виконавчого комітету реформ України.

У Грузії заявляли, що вона досі вимагає екстрадиції Саакашвілі, тому його призначення в український уряд погіршить відносини з Україною.

У січні 2018 року суд Грузії заочно засудив Саакашвілі до трьох років увʼязнення за звинуваченням у зловживанні службовими повноваженнями.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua