• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Мінську "образилися" на Україну за намір перенести переговори ТКГ щодо Донбасу в Польщу

На думку глави МЗС Білорусі, заява Леоніда Кравчука про перенесення переговорів щодо Донбасу з Мінська нібито є свідченням небажання Києва виконувати мінські домовленості

Володимир Макей
Володимир Макей
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Інтерфакс-Захід, передає "ДС".

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей закинув Україні небажання виконувати мінські домовленості по мирному врегулюванню на Донбасі. Такого висновку він дійшов, судячи із заяви керівника української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леоніда Кравчука про можливість перенесення переговорів ТКГ з Мінська в інше місце.

При цьому йому не сподобалася пропозиція Кравчука перенести майданчик для переговорів у нейтральну країну, наприклад, у Польщу. Для білоруського міністра фраза про нейтральність Польщі видалася смішною.

"Такого роду вакханалія навколо цієї заяви (Кравчука -УП) говорить про небажання окремих українських політиків дотримуватися тих домовленостей, які були досягнуті в Мінську. Хай вони хоч в Антарктиді проходять (засідання — УП), головне — щоб було досягнуто конкретного результату. А саме — зупинено бойові дії на сході України… Не хочуть вони працювати далі — будь ласка, хай шукають інше місце", — заявив Макей.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук припустив, що переговори після карантину можуть перенести з Білорусі до Польщі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua