• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

У світі голодують 800 мільйонів, — ООН

Реклама на dsnews.ua
Майже 800 млн людей у світі голодують, кожен третій не має можливості повноцінно харчуватися

Як передає "ДС", про це повідомляє Центр новин ООН.

Наголошується, що проблеми харчування і розвитку сільського господарства обговорюють учасники міжнародного симпозіуму, організованого Продовольчою і сільськогосподарською організацією Об'єднаних Націй (ФАО) і Всесвітньої організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Симпозіум проходить 1-2 грудня в Римі.

Сьогодні майже 800 млн людей у світі страждають від голоду, тобто вони не споживають регулярно мінімальний рівень калорій, необхідних для підтримки активного способу життя, при цьому 1,9 млрд. людей мають надлишкову вагу, 600 млн з них страждають від ожиріння.

Однак неповноцінне харчування - це не тільки голод, пов'язаний з нестачею калорій, але і дефіцит мікроелементів. Це також споживання шкідливих продуктів, що сприяють надмірної ваги і ожиріння.

На сьогоднішній день більше 2 млрд людей на планеті страждають від проблем зі здоров'ям, пов'язаних з дефіцитом мікроелементів. Так, 150 млн дітей у віці до 5 років внаслідок неповноцінного харчування відстають у рості.

Як заявив глава ФАО Граціану да Сілва, "харчування повинно розглядатися як суспільна проблема, рішення якої є обов'язком держави".

Він підкреслив, що уряди повинні стимулювати диверсифікацію сільського господарства, удосконалювати управління послеуборочными процесами, полегшувати доступ на ринки для бідних фермерських сімей і гарантувати безпеку харчових продуктів.

    Реклама на dsnews.ua