• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У МВС Білорусі заявили, що "не допустять хаосу на вулицях" під час виборів

Білоруські правоохоронні органи обіцяють, що не дозволять влаштовувати безлади на вулицях під час президентської виборчої кампанії

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Олександр Барсуков, передає "ДС" з посиланням на "УНН". 

"Ми не допустимо хаосу і не дозволимо влаштовувати безлади на вулицях. Повірте, у нас достатньо сил і засобів, щоб протистояти тим, хто не бажає дотримуватися законів", — зазначив Барсуков.

За його словами, нинішня виборча кампанія проходить в напружених умовах, із несанкціонованими заходами та "закликами до підриву стабільності в республіці". Він назвав це "частиною політичної технології, яка спрямована на розхитування і дестабілізацію ситуації".

Заступник міністра також попередив організаторів несанкціонованих масових заходів про персональну відповідальність і закликав громадян не брати участь у мітингах.

Як повідомляла "ДС", вибори президента Білорусі призначені на 9 серпня, 4 серпня стартувало дострокове голосування.

Центрвиборчком зареєстрував кандидатами в президенти чинного главу держави Олександра Лукашенка, екс-депутата Ганну Канопацьку, голову партії БСДГ Сергія Черечня, співголову обʼєднання "Говори правду" Андрія Дмитрієва та дружину затриманого блогера Сергія Тихановського Світлану Тихановську — саме її вважають основним опозиційним кандидатом.

Під час передвиборчої кампанії в Білорусі регулярно проходили опозиційні мітинги. Деякі з них супроводжувались сутичками з правоохоронцями та затриманням учасників. 

    Реклама на dsnews.ua