• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

У МВФ відреагували на рішення КСУ

Реклама на dsnews.ua

У Міжнародному валютному фонді вважають впровадження в Україні системи підзвітності державних чиновників шляхом е-декларування важливим елементом двосторонньої взаємодії і закликають посилити ефективність всіх антикорупційних органів в державі.

Про це йдеться у відповіді представника МВФ на запит Укрінформу, передає "ДС".

"Запуск комплексної електронної системи доступу до інформації про активи та доходи високопоставлених осіб в 2016 році був і залишається критично важливим кроком вперед у боротьбі з корупцією, і його не потрібно скасовувати", — відзначили в МВФ.

При цьому підкреслюється, що найважливішим елементом взаємодії МВФ з Україною протягом останніх років залишається створення ефективної антикорупційної бази.

"Підтримка та посилення ефективності всіх антикорупційних інституцій в Україні є ключовим фактором для розгортання більш потужного і рівного зростання, а отже, є важливим зобов'язанням за програмою, яка була підтримана МВФ", — зазначається у відповіді.

Як підкреслили у Фонді, "дискусії з проблемних питань тривають".

Нагадаємо, в партії "Слуга народу" заявили, що у держави є три шляхи виходу з кризи, яку спровокувало рішення Конституційного суду щодо відповідальності за недостовірне декларування.

    Реклама на dsnews.ua